Warunki użytkowania

Strona jamminjars.pl dostarcza informacji dla każdego, kto jest zainteresowany slotem Jammin’ Jars.

Strona Warunki użytkowania nie jest kasynem internetowym. Na stronie nie można grać w gry kasynowe ani grać o pieniądze lub inne stawki. Ponadto, jamminjars.pl nie ma możliwości transferu pieniędzy, a żadne dane osobowe nie będą w żadnym wypadku wymagane od odwiedzających.

Tylko dla osób pełnoletnich powyżej 18 roku życia

Żadna z informacji na jamminjars.pl nie jest skierowana do użytkowników poniżej 18 roku życia, niezależnie od kraju, ani nie jest dla nich odpowiednia. Korzystając z Warunki użytkowania użytkownik potwierdza, że ma ukończone 18 lat i mieszka w kraju/stanie/regionie/hrabstwie, w którym gry hazardowe w kasynach online są legalne.

Warunki korzystania z serwisu

Dostęp do Warunki użytkowania jest dozwolony wyłącznie zgodnie z niniejszymi Warunkami Korzystania z Usług. Korzystając z Warunki użytkowania, użytkownik zgadza się na przestrzeganie obowiązujących warunków i zasad. Ponieważ Warunki użytkowania może zmieniać Warunki korzystania z usługi, zachęcamy użytkownika do okresowego zapoznawania się z nimi. Jeśli użytkownik nie zgadza się z Warunkami korzystania z serwisu, prosimy o powstrzymanie się od korzystania z tej strony.

Ograniczenie odpowiedzialności

Informacje zawarte na Warunki użytkowania mają charakter ogólny i dotyczą gryWarunki użytkowania. Warunki użytkowania nie ponosi odpowiedzialności za dokładność informacji dostarczonych do lub przez odwiedzających stronę, pomimo naszych wszelkich starań, aby informacje na stronie były aktualne.

Zrzeczenie się odpowiedzialności

W żadnym wypadku Warunki użytkowania ani jej pracownicy nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek straty finansowe wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Odwiedzający jamminjars.pl muszą sami zapoznać się z przepisami i podatkami dotyczącymi gier w kasynie obowiązującymi w ich kraju zamieszkania.

Jeśli chcesz grać w kasynie online, musisz zawsze sprawdzić i zaakceptować warunki korzystania z kasyna online, a także przed założeniem konta.